Filmy przedstawiające technologie wykonywania instalacji z rur miedzianych możesz zobaczyć na  naszym kanale  Youtube. Zamieszczono na nim krótkie filmy przedstawiające zasady wykonywania instalacji z rur miedzianych, stosowane techniki łączenia oraz narzędzia stosowane w montażu.

Krótki film prezentujący wykorzystanie miedzi w róznych dziedzinach przemysłu oraz pokazujący jaką ilość wybranych wyrobów można wykonać z 1 tony miedzi.
więcej
Krótki film prezentujący rury miedziane w instalacjach gazowych. Przedstawia podstawowe informacje jakie powinny spełniać gazowe instalacje z miedzi, aby były trwałe i niezawodne. Pokazuje także metody łączenia przez lutowanie miedzi lutem twardym oraz przez zaprasowywanie.
więcej
W modernizowanym Szpitalu Dziecięcym A.I. duPont w Wilmington (USA), wybrano miedziane systemy rurowe do wykonania wewnętrznych instalacji budynku. Wyboru dokonano z uwagi na łatwy montaż oraz oszczędności w robociźnie, które znacznie obniżyły koszty wykonania instalacji. Film w angielskiej wersji językowej.
więcej
Nie ma domu bez miedzi - miedź znajduje szereg zastosowań w instalacjach domowych. Instalacje z rur miedzianych zmniejszają koszt energii i są bardziej przyjazne dla środowiska. Miedź jest nie tylko praktycznym materiałem - jej naturalny kolor rozświetli każde wnętrze. A miedź możesz mieć za mniej niż myślisz!
więcej
Niskotemperaturowe ogrzewanie podłogowe z zastosowaniem rur miedzianych umożliwia korzystanie z zalet tego materiału w każdym domu zarówno w nowo wybudowanym jak i modernizowanym. Film ukazuje zalety wykorzystania miedzi w nowoczesnych instalacjach ogrzewania podłogowego, a także zasady wykonywania tego rodzaju systemów.
więcej