O nas

INSTALACJE Z MIEDZI to hasło  działań Europejskiego Instytutu Miedzi, które są częścią europejskiej kampanii mającej na celu przedstawienie korzyści wynikających z zastosowania miedzianych rur instalacyjnych i systemów grzewczych stosowanych w budownictwie. Nasze działania realizowane we współpracy z polskimi i europejskimi producentami rur i łączników miedzianych  wspiera International Copper Association i European Copper Institute.

Dostarczamy informacje techniczne o prawidłowym wykorzystaniu  miedzi w instalacjach stosowanych w budownictwie. Nasze publikacje techniczne i CD  mogą być wykorzystywane przez wykładowców, nauczycieli, uczniów i studentów oraz  doświadczonych instalatorów.

Informacje i pytania

Chcesz otrzymać poradnik „Instalacje wodociągowe, ogrzewcze i gazowe na paliwo gazowe, chłodnicze, klimatyzacyjne, gazów medycznych oraz próżni wykonane z rur miedzianych i stopów miedzi. Wytyczne stosowania i projektowania” oraz CD z innymi publikacjami wypełnij formularz 

PDF z innymi  publikacjami dostępne są w  dziale Publikacje.

W razie pytań technicznych wypełnij formularz. W krótkim czasie wyślemy odpowiedź, która przygotują dla was nasi eksperci. Prosimy o nie wysyłanie pytań o  charakterze handlowym (np. pytania o ceny rur i łączników miedzianych).

 

 

 

Ul. św. Mikołaja 8-11

50-125 Wrocław

Email: biuro@copperalliance.pl

Share >