1. Niezawodny materiał, który przetrwał próbę czasu

 

Miedziane instalacje rurowe są bezpieczne, trwałe i niezawodne, zapewniając spokój właścicielom domów.

Miedź jest obecnie jedynym materiałem stosowanym w instalacjach wodnych, który od tysiącleci zapewnia niezawodne doprowadzenie wody. Jej pierwsze znane użycie do tego celu w świątyni w Abusir w Egipcie jest datowane aż na rok 2750 p.n.e. Dowody rzymskich systemów wodociągowych nadal można oglądać w Pompejach i Herkulanum, miastach zniszczonych prze wybuch Wezuwiusza w 79 roku n.e.

W dwudziestym wieku miedź stała się materiałem pierwszego wyboru dla instalacji wodnych i grzewczych ustalając bardzo wysokie standardy, którym konkurencyjne materiały mogą tylko próbować dorównać. Niezawodność miedzi została dowiedziona w przeciągu dziesięcioleci w milionach europejskich domów wyposażonych w instalacje z miedzi, która słusznie zasłużyła na reputację najlepszego materiału na instalacje rurowe.

Miedź z powodzeniem przeszła próbę czasu i nadal podostaje preferowanym materiałem do budowy instalacji wodnych w nowoczesnych budynkach. Sprawdzone zalety eksploatacyjne dowodzą, że miedź jest niedoścignionym materiałem instalacyjnym.

 

10-good-reasons-1.jpg

Share >